Fuks napisał(a):

A Szmatuła jak dla mnie to rzucał się pod publiczkę, co najmniej połowę interwencji to mógł złapać w zęby, a rzucał się spektakularnie nie wiadomo po co.
|
Myślałam, że tylko ja odniosłam takie wrażenie.
Co jednak nie odbiera mu tego, że ładnie wyciągnał kilka strzałów.