Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
MatiRbk
Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12546
Stary 18.09.2016, 13:34
Najwyzsza pora zeby ruszyly bilety na Legie myslalem ze bedzie wiekszym buuum po wczorajszej wygranej ;> a od wczorajszego meczu zeszlo tylko 190 biletow;/
Odpowiedz cytując