Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
MatiRbk
Member
Od: 10.2013
Offline
#
12546
18.09.2016, 13:34
Najwyzsza pora zeby ruszyly bilety na Legie myslalem ze bedzie wiekszym buuum po wczorajszej wygranej ;> a od wczorajszego meczu zeszlo tylko 190 biletow;/
MatiRbk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MatiRbk
Znajdź inne posty napisane przez MatiRbk