Jay jay napisał(a):

Z klubu powinien poplynac jasny komunikat - Wisla Krakow gra w tym sezonie o europejskie puchary i chwiowe zawirownia w klubie tego celu nie powinny zmienic.
(...)
Na te chwile tylko Lech i Legia dysponuja wiekszym potencjalem niz Wisla Krakow.
|
Kolego, a może napiłbyś się zimnego piwka z okazji zwycięstwa Wisły? W ten sposób przy okazji może ochłodziłbyś głowę, bo strasznie odleciałeś.
Cele Wisły w tym sezonie: dopięcie budżetu i utrzymanie w lidze. Potrzebujemy punktów i ambitnej gry, żeby sprzedawać każdego, na kogo będą kupcy. Jak wyjdziemy na zero, to wtedy będzie można myśleć o powolnej odbudowie potencjału sportowego.