Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 18.09.2016, 12:51
Jay jay napisał(a):Wyświetl post
Z klubu powinien poplynac jasny komunikat - Wisla Krakow gra w tym sezonie o europejskie puchary i chwiowe zawirownia w klubie tego celu nie powinny zmienic.
(...)
Na te chwile tylko Lech i Legia dysponuja wiekszym potencjalem niz Wisla Krakow.
Kolego, a może napiłbyś się zimnego piwka z okazji zwycięstwa Wisły? W ten sposób przy okazji może ochłodziłbyś głowę, bo strasznie odleciałeś.

Cele Wisły w tym sezonie: dopięcie budżetu i utrzymanie w lidze. Potrzebujemy punktów i ambitnej gry, żeby sprzedawać każdego, na kogo będą kupcy. Jak wyjdziemy na zero, to wtedy będzie można myśleć o powolnej odbudowie potencjału sportowego.
Odpowiedz cytując