Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 18.09.2016, 12:40
Po tym meczu wróciła wiara w utrzymanie. Nie z powodu wyniku, ale stylu i okolicznosci w których zdobyliśmy 3 punkty. Ponadto Piast zaprezentowal się tak fatalnie, że tylko czekać aż to oni będą zamykać tabelę.

Mam wrażenie że trener Wdowczyk po golu się poplakal z radości. Po Jagielloni w niego zwatpilem, ale teraz uważam że naprawdę zależy mu na sukcesie Wisly i jest w stanie odmienić nasza grę. Liczę że gdy presja z nas zeszła to za tydzien wygramy z Legia i nie damy się w Plocku. Potrzeba " tylko" takiej determinacji i koncentracji jak wczoraj w każdym meczu. Jeszcze Wisla nie zginęła
Odpowiedz cytując