Temat
:
[IX KOLEJKA] WISŁA Kraków - Piast Gliwice, 17 września, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Extodus
Junior Member
Od: 12.2014
Offline
#
89
18.09.2016, 10:30
Dla takich chwil warto kibicować! Trzy minuty po bramce mam wyjęte z życia! Kompletnie nie wiem co się działo! Istny szał!
DZIĘKUJE!
Extodus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Extodus
Znajdź inne posty napisane przez Extodus