Wyświetl pojedynczy post
mariano88
Junior Member
 
Od: 03.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 18.09.2016, 10:28
Radość po bramce była taka że portfel mi wypadł z kieszeni. Po 23 zorientowałem się że go nie mam Na szczęście się znalazł Ale strasznie jestem zdziwiony tym jak swobodnie sobie mogłem chodzić po stadionie o tej godzinie. I nawet Zdziska Kapke widziałem. Cóż za udany wieczór Forza Wisła
Odpowiedz cytując