Patryko napisał(a):

|
Ekipa, która jest w stanie wygrać z każdym w tej żałosnej lidze, jeśli im się tylko chce.
|
Dawne mity jak widzę nadal mają się dobrze... Dzisiaj niestety tak już od dawna nie jest, co pokazują pozostałe mecze. Obecne miejsce w tabeli nie wzięlo się znikąd.
Miejmy nadzieję, że tych zwycięstw będzie jednak coraz więcej. Walczymy o utrzymanie w lidze.