Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 18.09.2016, 08:46
Dla takich chwil jak te z wczoraj, warto być kibicem Białej Gwiazdy. Niech żałują wszyscy Ci, którzy mogli a nie przyszli na stadion. Brawo Patryk! Jeszcze raz dziękuję!

P.S.
Dzięki za brak anty i stare przyśpiewki. Pokazaliśmy że jesteśmy TOWARZYSTWEM Sportowym a nie hołotą z gorszej strony błoń.
Ostatnio edytowane przez Barti : 18.09.2016 o godz. 08:49.
Odpowiedz cytując