|
Dla takich chwil jak te z wczoraj, warto być kibicem Białej Gwiazdy. Niech żałują wszyscy Ci, którzy mogli a nie przyszli na stadion. Brawo Patryk! Jeszcze raz dziękuję!
P.S.
Dzięki za brak anty i stare przyśpiewki. Pokazaliśmy że jesteśmy TOWARZYSTWEM Sportowym a nie hołotą z gorszej strony błoń.
Ostatnio edytowane przez Barti : 18.09.2016 o godz. 08:49.
|