Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 18.09.2016, 07:17
Dobrze, że wreszcie coś do przodu, bo już miałem wątpliwości w sens trzeciej zwrotki hymnu. Mecz jak mecz, polska rzeczywistość. Dobre zmiany trenera, niemniej jednak lepiej było by ściągnąć bezproduktywnego Brożka, niż Zacharę który dochodził do sytuacji i w przeciwieństwie do naszego asa umie mocno kopnąć piłkę. Według mnie najsłabsze trio na boisku to Boguski, Brożek, Mączyński. Na plus w obronie Głowacki i Guzmics (który chyba wrócił już myślami z Francji, Mączyński jeszcze chyba siedzi na lotnisku pod Paryżem), na plus zmiennicy, którzy posiali trochę strachu pod bramką Piasta. Szkoda tych słupków i poprzeczek, szkoda że zamiast strzelać woleli się kilka razy przewrócić z głodu w polu karnym, szkoda że Ondraskowi z czubka buta dwa razy ściągnęli piłkę w ostatniej chwili, szkoda że Brożek to Brożek, szkoda że z uporem na lewej flance gra Małecki, który lewej nogi nie ma, ale najważniejsze że ten kalafior mu wpadł po rykoszecie do siatki... radość jak niespełna 20 lat temu po bramce na 5:2 Wiereszki w meczu ze Stomilem i rzutem na taśmę utrzymanie w 1 lidze
Odpowiedz cytując