|
Dobrze grali, 1-0 to bardzo mało w porównaniu do ilosci sytuacji. Piast pozwolił na strasznie dużo. Miejmy nadzieje, że ta wygrana ich uskrzydli i z krawatami zobaczymy kolejne zwyciestwo.
Btw, nasz rzecznik prasowy na konferencjach sprawia wrażenie strasznie nerwowego. Jakby pod stołem kitrał kilo marichuanen
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 18.09.2016 o godz. 00:39.
|