|
Brawo! Ulga ogromna! Świetnie wprowadził się po przerwie Zdenek. Źle zagrał Popović. Ogólnie przewaga miażdżąca i pierwszy w tym sezonie mecz na zero z tyłu.
Pytanie: czy w pierwszej połowie powinniśmy mieć karnego po odepchnięciu chyba Pawła Brożka? Z sektora E tak to wyglądało, ale pewności nie mam.
|