|
Brawo o taki mecz chodziło!
obrona na zero z tyłu w ataku, w końcu dużo strzałów i padła bramka po strzale z dystansu co trzeba cały czas robić.Super by jeszcze było jakby boczni obrońcy/pomocnicy ścinali do bramki jak mają miejsce i wtedy oddawali strzał albo podawali przed 16 na strzał.Teraz fajnie by było wygrać z legią i iść w górę tabeli.
Ostatnio edytowane przez christian cage : 17.09.2016 o godz. 22:36.
|