|
Chłopaki, dziękuje za dzisiejszy mecz!
W doliczonym czasie spotkania, eksplodowałem! Poczułem się jak tamten małolat biegnący w dół do ogrodzenia! Poczułem się jak tamten małolat, ktory leciał na barki z wiwatujacymi obok Wisłakami!
Dziekuję za przypomnienie , ze ja nie mam czerwonego serca - ja tam posiadam Białą Gwiazdę...
Ja .......e! Dla takich chwil warto żyć!
Kocham Cie Wisełko!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 17.09.2016 o godz. 22:15.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|