Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 17.09.2016, 21:27
Jezu to sie na prawde stalo. Bardzo bylo nam potrzebne to przełamanie, szkoda ze tak nie grali i nie mieli tylu sytuacji wczesniej. Skutecznosc straszna, Szmatuła mecz zycia ale na szczescie sie udało. Teraz musi byc juz tylko lepiej. Teraz Legia bez Głowackiego a u nich wraca Pazdan. Bedzie ciezko ale musimy dac rade. Wisła musi sie wydostac ze strefy spadkowej, nie zasługujemy zeby tam byc bedac taka marka jaka jest WISŁA KRAKOW
Odpowiedz cytując