Temat
:
[IX KOLEJKA] WISŁA Kraków - Piast Gliwice, 17 września, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Markfire20
Senior Member
Od: 12.2015
Offline
#
51
17.09.2016, 21:26
Chłopaki zasłużyliście na to zwycięstwo. Włożyliście mnóstwo serducha w ten mecz i to było widać. Zwycięstwo zasłużone. Żałuję, bardzo żałuję, że nie mogłem być na stadionie.
Markfire20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Markfire20
Znajdź inne posty napisane przez Markfire20