Wyświetl pojedynczy post
Markfire20
Senior Member
 
Od: 12.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 17.09.2016, 21:26
Chłopaki zasłużyliście na to zwycięstwo. Włożyliście mnóstwo serducha w ten mecz i to było widać. Zwycięstwo zasłużone. Żałuję, bardzo żałuję, że nie mogłem być na stadionie.
Odpowiedz cytując