Temat
:
Dariusz Wdowczyk byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
qubu
Senior Member
Od: 09.2003
Offline
#
1076
17.09.2016, 14:03
a propos Wdowczyka, polecam jego wypowiedź z wczorajszej konferencji prasowej:
https://www.youtube.com/watch?v=Ws9tQasAQsU#t=4m25s
qubu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qubu
Znajdź inne posty napisane przez qubu