suikoden napisał(a):

WISŁA KRAKÓW VS PIAST GLIWICE MOJA ZACHĘTA VIDEO
https://youtu.be/2J5HSS5YWUE - oryginalne umieszczenie plika
Chciał bym prości o ocenę i podpowiedzi odnośnie kolejnych filmików
|
Po prostu przestań je robić, bo Wajda, Krauze, Spielberg przez ciebie stracą zlecenia.
Radę mam odnośnie Twej dalszej egzystencji (forumowej) - po prostu ją zakończ.