Davss875 napisał(a):

Załuska, Jović, Głowacki, Guzmics, Pietrzak
Cywka, Mączyński, Brlek, Popović, Małecki, Ondrasek
Ławka: Miśkiewicz, Żemło, Boguski, Brożek, Zachara, Bartosz, Drzazga
|
Glowackiego wolałbym zostawić na ławce. Ma 3 żółte kartki a za tydzień mecz z legia