Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#780
Stary 16.09.2016, 22:16
Dawniej wychowywano na X, ze na swoich pilkarzy się nie gwizda. I nikt nie gwizdal, mimo ze grali gorsi rzemieślnicy niz obecnie.

Kazdy kto ma troszke oleju w głowie wie, ze mamy obecnie wielu pilkarzy ktorzy delikatnie mowiac tuzami pilkarstwa nie sa. Tylko trzeba sie zastanowic, kogo to wina ze mimo wszystko Ci zawodnicy wciaz graja? Pilkarzy?
Raczej nie. Graja bo nie ma innych lepszych zmiennikow. Amatorska polityka doprowadzono do takiej sytuacji, ze mamy kipskich zawodnikow a zamiary mierzymy na puchary.

Hejtowanie chłopakow w obecnej sytuacji nic dobrego nie wnosi. Na pewno im w tym trudnym okresie nie pomagamy i tylko dopingiem mozemy im dodac skrzydel . Umiejętności juz nie podniosa ale trzeba w nich wierzyc, ze zaskocza i uwierza, ze jednak takimi odpadami bez ambicji nie są, na jakich sie ich czasami kreuje.

Razem gramy w jednej druzynie i trzeba sobie pomagac. Ja wiem ze jest trudno i pewnie odczuwają zero poparcia ale licze na nich. Mam nadzieje, ze maja jeszcze tym hejtujacym cos do udowodnienia.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 16.09.2016 o godz. 22:48.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując