Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#778
Stary 16.09.2016, 21:40
Jest różnica pomiędzy wulgaryzmami i naruszeniem czyjejś czci, a krytyką i żartami. Wydaje mi się, że troska o to, żeby anonimowi ludzie w internecie nie wyśmiewali słabej gry dorosłych mężczyzn biegających za pieniądze (i to spore!) za piłką po boisku kilka dni w tygodniu jest ostatnią rzeczą, którą ci mężczyźni się teraz powinni zajmować. Tzn. niech się zajmują, czym chcą, wolny kraj, ale my to ocenimy i postawę tych panów także.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując