crux.a napisał(a):

|
A ja bym prosił o grę na zero z tyłu. Zachowawczo, jak asekuranci zadowoleni z remisu. Z przodu może coś wpadnie, jakaś kontra albo stały fragment. Grę niech prowadzi Piast, w końcu aktualny wicemistrz Polski (a powinno być: mistrz). My: spowalniać, zagęszczać, uciekać od ataku pozycyjnego, bo straty w strefie środkowej (od pola karnego przeciwnika do linii środkowej) to chyba największa nasza bolączka.
|
Dzięki Bogu że nie trenujesz Wisły...