Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.09.2016, 17:11
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem, jeśli nie zagra Uryga ani Mójta, wygramy ten mecz.
Poruszony głęboko najnowszą akcją naszych piłkarzy chciałbym uprzejmie zauważyć, że po dokonaniu pogłębionej analizy, wspartej obejrzeniem ostatnich siedmiu meczy oraz wszechstronnym rozpatrzeniu wielu aspektów aktywności poszczególnych pracowników Wisła Kraków S.A zajmujących się uprawianiem zawodu profesjonalnego piłkarza nożnego doszedłem do wniosku, że nasze szanse na uzyskanie odmiennego niż zazwyczaj wyniku wzrastają o około 36 coma 4 % w momencie nieobecności na boisku oprócz wyżej wymienionych, szanownych panów piłkarzy Brożka Pawła i Boguskiego Rafała.

Powyższa analiza jest manifestacyjnym wyrzuceniem hejtu na aut podobnie jak to czyni szanowny piłkarz Miśkiewcz z piłką w co drugim wykopie.

Odpowiedz cytując