|
Trudno zrozumieć subtelną różnicę pomiędzy określonymi poglądami a akceptowaniem zasad panujących w LM? Nie twierdzę, że fascynuje mnie polityczna poprawność ale rozumiem, że nie jest obowiązkiem udział w LM. Jeżeli ktoś tam wchodzi, chcąc nie chcąc godzi się na określone zasady. Jeżeli ma ochotę zamanifestować odmienne, płaci za to słone kary. Ja nie mam ochoty wdawać się w dyskusje światopoglądowe. Stwierdzam tylko fakty.
|