Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9123
Stary 16.09.2016, 11:40
Trudno zrozumieć subtelną różnicę pomiędzy określonymi poglądami a akceptowaniem zasad panujących w LM? Nie twierdzę, że fascynuje mnie polityczna poprawność ale rozumiem, że nie jest obowiązkiem udział w LM. Jeżeli ktoś tam wchodzi, chcąc nie chcąc godzi się na określone zasady. Jeżeli ma ochotę zamanifestować odmienne, płaci za to słone kary. Ja nie mam ochoty wdawać się w dyskusje światopoglądowe. Stwierdzam tylko fakty.
Odpowiedz cytując