Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 16.09.2016, 09:36
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Oby w Chojnicach, woz z gnojem sie na nas nie wy.......il
Ach, teraz zauważyłem, że Chojnice dopiero po Legii jednak. W każdym razie dużo goli w ich meczach wpada.
Nie ma co - czas się ....a wreszcie przełamać.
Odpowiedz cytując