Karherop napisał(a):

|
Tylko zwycięstwo. Kiedyś musi przyjść. Każda passa się kiedyś kończy.
|
No tak, niby zawsze się kończy. Ale mieliśmy też serię
72 (?) meczy bez przegranych u siebie. Nie żebym prorokował
Ogryzek napisał(a):

|
Jeśli bramkarz (Miśkiewicz? Załuska?) nie zrobi babola który ustawi mecz. Jeśli jakiś obrońca nie zrobi babola który ustawi mecz. Jeśli jakiś pomocnik nie zrobi babola który ustawi mecz. I jeśli napastnicy strzelą gola z niczego dla Nas co ustawi mecz, to wygramy. Inaczej hmmm może być ciężko.
|
Cytując klasyka, tylko 4 bramka ustawia mecz
