Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 16.09.2016, 08:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tylko zwycięstwo. Kiedyś musi przyjść. Każda passa się kiedyś kończy.
No tak, niby zawsze się kończy. Ale mieliśmy też serię 72 (?) meczy bez przegranych u siebie. Nie żebym prorokował

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jeśli bramkarz (Miśkiewicz? Załuska?) nie zrobi babola który ustawi mecz. Jeśli jakiś obrońca nie zrobi babola który ustawi mecz. Jeśli jakiś pomocnik nie zrobi babola który ustawi mecz. I jeśli napastnicy strzelą gola z niczego dla Nas co ustawi mecz, to wygramy. Inaczej hmmm może być ciężko.
Cytując klasyka, tylko 4 bramka ustawia mecz
Ostatnio edytowane przez Kaan : 16.09.2016 o godz. 08:45.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując