|
Tak, tak wczorajszy wynik odzwierciedla poziom naszej ligi. Jeszcze nie tak dawno Amica pokonala Fiorentine, MC czy Juventus. Wtedy nikt nie mowil, ze nasza liga taka mocna. Legia wyciagnieta za uszy na MP, wyciagnieta za uszy do fazy grupowej, grajaca beznadziejnie i skonczylo sie jak skonczylo. Nasza liga to dno, to swoja droga ale na pewno wyznacznikiem jej poziomu nie byl wczorajszy mecz.
|