Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9107
Stary 15.09.2016, 18:54
I tak te przegrane wysoko mecze w LM (bo zakładam kolejne wysokie porażki, chyba, że na koniec Real przyśle chłopców z II kadry) będą wysoko procentowały.
Właściciele już teraz widzą kto jest im potrzebny, żeby się nie kompromitować. Zawodnicy, mimo wszystko, mają z kim się porównywać i widzieć na czym polega piłka.
Jeśli nie w następnym, to jeszcze późniejszym sezonie, o ile Legia awansuje ponownie (co będzie trudniejsze), nie będzie tak wysokich porażek ze względu na to, że właściciele będą szukać, za pieniądze z tej edycji, dużo lepszych piłkarzy, a może i dużo lepszego trenera.
Legia po prostu płaci frycowe a nasza liga jest odzierana ze złudzeń.
Przypomnę, że kilka lat wcześniej Legia w LE też zaliczała baty, ale potem było lepiej. Ewolucja.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując