Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9106
Stary 15.09.2016, 18:13
Jeśli nasza liga jest słaba (ranking) to nie jest kompromitacją przegrana. Kompromitacją jest za wysoka przegrana. legia zajmuje w lidze 13 miejsce - i nie zagrała lepiej niż zespół z dolnych rejonów naszej ligi. Myślę że legia Czerczesowa też zaprezentowałaby się dużo dużo lepiej od "albańskiej" legii. Choćby pod względem fizycznym. I nie polegliby aż tak wysoko u siebie z kacapem na ławce trenerskiej. Bo że przegraliby to oczywiste, ale nie skompromitowali się - ustanawiając negatywny rekord w wysokości przegranej przy okazji.

Chcesz powiedzieć że Lechia, Jagiellonia czy Zagłębie nie miałyby szans z Żiliną nie mówiąc o amatorach z Irlandii? Wiadomo że nie wylosowaliby tych zespołów bo nie mają punktów do rozstawienia. I o tym pisałem - legia wylosowała najsłabsze możliwe zespoły - z którymi się i tak męczyła - bo jest słabo przygotowana do sezonu. Piach w lidze, słabizna w Europie. Uratowało ich rozstawienie i "gorące" głowy piłkarzy Żiliny. Ale nie jest to w tym momencie zespół lepszy od wymienionych prze zemnie. Owszem budżet większy itd.

Nie znaczy to ze legia nie może zacząć grać lepiej - ale na razie oni wyglądają bardzo słabo fizycznie. Źle ustawieni i do tego zamiast murować bramkę chcieli pograć otwarty futbol. Jak jeszcze dodasz do tego eksperymenty w obronie i brak zgrania Czerwińskiego z Dąbrowskim to wychodzi to co cieszy każdego Wiślaka - blamaż legii
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 15.09.2016 o godz. 18:16.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując