Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9104
Stary 15.09.2016, 16:48
Najpierw ciągną legie sędziowie do MP. Potem maszyna losująca w eliminacjach wyznacza legii najsłabsze możliwe zespoły. Ponadto legia pod wodzą Albańczyka w lidze gra bardzo słabo. Zatem trudno się dziwić żenującej kompromitacji. To nie liga się skompromitowała ale nadęta i na siłę pchana legia.

A jak dodać do tego źle dobraną taktykę przez Hasiego i próba otwartej gry - to 0-6 to najniższy wymiar kary. Wg mnie paradoksalnie taka Termalica przegrałaby honorowo 3-0 murując swoją bramkę. Jagiellonia też dostałaby max 3-0 grając defensywnie.

legia bardzo się postarała pomimo tego żeby będąc wyraźnie słabszą przegrać u siebie aż 0-6.

Mnie to cieszy - bo Wisła nigdy nie skompromitowała się tak bardzo w pucharach grając przecież z Barceloną czy Realem. Borussia mimo wszystko to nie ten poziom. Niech legia będzie tą "szmatą to ru.chania" w Europie
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 15.09.2016 o godz. 16:51.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując