Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9098
Stary 15.09.2016, 10:35
Tu się nie ma ani z czego cieszyć, ani śmiać - ślepi nie powinni toczyć beki z jednookiego. Teraz na własne oczy widzimy różnicę między LE a LM.

Ale jedno trzeba przyznać - takiego ogóra na ławce trenerskiej jak ten Albańczyk to od lat nie pamiętam. Skąd oni go wzięli i po co?
Odpowiedz cytując