Wyświetl pojedynczy post
Thuesen
Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 15.09.2016, 04:52
sndr napisał(a):Wyświetl post
W zakładce sponsorzy jest informacja o Profix od kilku dobrych dni. Loga na głównej z jakiegoś powodu jeszcze nie ma, nie wiem, nie wnikam. Co do ścianek, to najpierw polecam sprawdzić, zanim podniesie się lament.



Zaraz zaczną się płacze odnośnie małej powierzchni jaką zajmuje, ale polecam pamiętać, że powinno to zależeć od wielkości wsparcia.
Biję się w pierś. Nie zauważyłem tego loga na ściance.
Masz rację co do powierzchni jaka zajmuje.
Odpowiedz cytując