Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9091
Stary 14.09.2016, 21:43
Panie i Panowie, dobrze byłoby, żeby w tym wszystkim nie umknął nam fakt o znaczeniu podstawowym: Legia nie powinna w ogóle grać w Lidze Mistrzów, ponieważ zdobyła mistrzostwo Polski dzięki nadzwyczajnej łaskawości sędziów. Gdyby arbitrzy nieco rzadziej mylili się na korzyść Legii, mistrzem byłby zapewne Piast.
Odpowiedz cytując