|
Panie i Panowie, dobrze byłoby, żeby w tym wszystkim nie umknął nam fakt o znaczeniu podstawowym: Legia nie powinna w ogóle grać w Lidze Mistrzów, ponieważ zdobyła mistrzostwo Polski dzięki nadzwyczajnej łaskawości sędziów. Gdyby arbitrzy nieco rzadziej mylili się na korzyść Legii, mistrzem byłby zapewne Piast.
|