kacpaw91 napisał(a):

Ta strona internetowa to jest taki skandal. Pal licho, że wygląda jak z epoki łączenia się z internetem przez gniazdko telefoniczne. Rzecznik zamiast siedzieć 24/7 na twitterze i odpisywać każdemu gimnazjaliście, mógłby chociaż ją uaktualnić.