Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1072
Stary 14.09.2016, 13:04
momo napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego ?
Co zmieniło się przez ten tydzień? Rozwiązano sprawy klubowe? Pozyskano piłkarzy?
Przegramy po świetnym meczu pechowo, po błędzie sędziego - zwolnić Wdowczyka?
Wygramy szczęśliwie, po fatalnym meczu dzięki samobójowi, zostawić Wdowczyka?
Sam ten mecz nic nie pokaże. Dopiero najbliższe 3-4 mecze pokażą czy trener i zespół poradzili sobie z sytuacją. Bo tak jak pisałem powyżej, zbyt dużo było sytuacji pozasportowych by móc oceniać grę zespołu.
Dlatego,że już mecz z Jagielonią pokazał jakiś postęp(jak dla mnie) i myślę,ze z Piastem będzie bardziej klarowny obraz w która stronę to idzie niż możliwe przypadki jakie wymieniłeś.
A tu wypowiedź "jakiś tam" fachowców,ale na pewno z większym doświadczeniem od 100% "fachowców" na tym forum.
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...-na-alarm.html
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 14.09.2016 o godz. 13:11.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując