|
Gargułę to trzeba było po prostu zostawić, gdy pozbywaliśmy się Stilicia, ale mądre głowy wpadły na pomysł, że pozbędziemy się 2 rozgrywających w tym samym czasie. Teraz to już jest za późno, żeby Guła wskoczył z powrotem na poziom ekstraklasowy, gdyby został z nami do teraz to mooooże jeszcze coś z tego by było... teraz to ****, dupa i kamieni kupa
|