|
wszystkie głosy o poparciu, o cierpliwości i wspólnej walce byłyby na miejscu, gdyby...
gdyby nie chciał się podać do dymisji, gdyby nie zepsuł całych przygotowań bezsensownymi pomysłami i gdyby nie przepieprzyli 7 spotkań z rzędu... i NAJWAŻNIEJSZE gdyby.. nie wystawiał Urygi, Mójty i Boguskiego !
do zwolnienia.
p.s: czy on wygląda jak ktoś kto wie jak to ogarnąć ? Te jego miałkie konferencje w stylu: "przegraliśmy (wstaw dowolną liczbę) i trudno jest grać z takim bagażem". brak reakcji na wydarzenia boiskowe..
Powód: ps
Ostatnio edytowane przez pomeran : 13.09.2016 o godz. 21:50.
|