Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1066
Stary 13.09.2016, 21:48
wszystkie głosy o poparciu, o cierpliwości i wspólnej walce byłyby na miejscu, gdyby...

gdyby nie chciał się podać do dymisji, gdyby nie zepsuł całych przygotowań bezsensownymi pomysłami i gdyby nie przepieprzyli 7 spotkań z rzędu... i NAJWAŻNIEJSZE gdyby.. nie wystawiał Urygi, Mójty i Boguskiego !

do zwolnienia.

p.s: czy on wygląda jak ktoś kto wie jak to ogarnąć ? Te jego miałkie konferencje w stylu: "przegraliśmy (wstaw dowolną liczbę) i trudno jest grać z takim bagażem". brak reakcji na wydarzenia boiskowe..
Powód: ps
Ostatnio edytowane przez pomeran : 13.09.2016 o godz. 21:50.
Odpowiedz cytując