bonawentura napisał(a):

|
Podobno jeszcze jest szansa na to, że przyjdzie do nas ktoś w tej rundzie. Trwają rozmowy z zawodnikami z kartą na ręku. Pytanie, jaki to "kaliber" piłkarzy, ale pewnie jakaś niższa półka ;P
|
Nie wiem, czy nam nie trzeba trenera z kartą na ręku : )