crux.a napisał(a):

|
Nie powinniśmy wyrzucać trenera. Władze powinny zrobić wszystko, by pomóc mu przezwyciężyć kryzys. Jeśli gdzieś zostało nadszarpnięte zaufanie - odbudować. Jeśli ktoś ma jakieś pretensje - oczyścić atmosferę. Zaufać sobie znowu nawzajem. Nie podejrzewać złej woli u takiego np. Guzmicsa, tylko pomóc mu zapanować nad frustracją. Odbudowa fizyczna i psychiczna drużyny jest we wspólnym interesie. Wskazywanie kozła ofiarnego nic nie pomoże. Decyzje personalne - wyłącznie między rundami.
|
Taki Guzmics już fatalnie grał na wiosnę, teraz po prostu reszta wyrównała poziom.
Czyli Pawłowskiego na początku wiosny też byś nie wywalił?

Skorzystał wtedy na tym Wdowczyk, być może teraz skorzysta kto inny, chociaż wolałbym aby po prostu przyszły wyniki, obojętnie z jakim trenerem.