ArturBarlinek napisał(a):

|
przy kupnie biletu można wybrać bilet BEZ zniżki (zawsze 2-3 złote więcej dla klubu)
|
Gdzie to niby masz? ja nie mam zadnej mozliwosci wyboru. Na poczatku owszem pokazuje 30zł ale przechodzac dalej juz jest ze znizka 27
ArturBarlinek napisał(a):

trzeba było tak od razu