Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12542
Stary 13.09.2016, 15:03
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
przy kupnie biletu można wybrać bilet BEZ zniżki (zawsze 2-3 złote więcej dla klubu)
Gdzie to niby masz? ja nie mam zadnej mozliwosci wyboru. Na poczatku owszem pokazuje 30zł ale przechodzac dalej juz jest ze znizka 27


trzeba było tak od razu
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 13.09.2016 o godz. 15:18.
Odpowiedz cytując