|
Jak dla mnie trenera Wdowczyka ,juz nie powinno być w tej drużynie.
To nie są najgorsi zawodnicy w tej lidze ,ale ktoś musi umiejętnie poprowadzić tą drużynę.
Obecny trener może tylko pobić rekord przegranych meczy.
To tyle w tym temacie.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|