MaLk napisał(a):

Heh, nie wiem czy pamiętacie, ale przed poprzednim sezonem w przygotowaniach najlepiej na środku wymiatał... Cywka
|
Od tego czasu chłopak zagrał jako: prawy obrońca, środkowy obrońca, lewy obrońca, lewy skrzydłowy, prawy skrzydłowy, defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik. Brakuje tylko szpicy i bramki... Może właśnie dlatego nie gra na miarę swojego niemałego potencjału?