Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1040
Stary 12.09.2016, 18:15
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Nie opowiadaj głupot. Wdowczyk pożegnał się z piłkarzami i pracownikami klubu, i poinformował o tym dziennikarzy(w nocy były już artykuły, że zrezygnował). Natomiast co się działo właśnie przez tą noc na linii nowi właściciele - trener, to można się domyślić. Panie Darku, nie mam pieniędzy na nowego szkoleniowca i na jego sztab, proszę zostać. To co opowiada pani prezes, czy tam rzecznik, to sobie można włożyć...

I "najlepsze", że to trener chciał uciekać, bo wie jaka jest sytuacja w klubie. Nikt nie myślał o jego zwolnieniu.

A na lotnisku był Jimenez a razem z nim Van Nistelrooy i Kluivert.

To co piszą dziennikarze możemy sobie włożyć głęboko w d... Bo pewno pierwsze o swojej decyzji trener poinformował dziennikarzy nie ustalając nic z pracodawcą.
Pisząc artykuł po 6 porażkach z rzędu, że trener prawdopodobnie się poda do dymisji i nie podpisując się pod nim jest typowo robiony pod "kliknięcia". Szansa na to, że tak się stanie jest na tyle spora, że warto podać sensację a potem jeden portal od drugiego "kopiuj wklej".

Nie możemy ufać wszystkiemu co pojawia się w mediach, musimy zaufać obecnemu zarządowi. Jeżeli Pani Prezes mówi, że nie było dymisji to jej nie było.

No chyba, że opierasz swoją wypowiedź o coś więcej niż doniesienia prasowe.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując