For_FuN_ napisał(a):

Nie opowiadaj głupot. Wdowczyk pożegnał się z piłkarzami i pracownikami klubu, i poinformował o tym dziennikarzy(w nocy były już artykuły, że zrezygnował). Natomiast co się działo właśnie przez tą noc na linii nowi właściciele - trener, to można się domyślić. Panie Darku, nie mam pieniędzy na nowego szkoleniowca i na jego sztab, proszę zostać. To co opowiada pani prezes, czy tam rzecznik, to sobie można włożyć...
I "najlepsze", że to trener chciał uciekać, bo wie jaka jest sytuacja w klubie. Nikt nie myślał o jego zwolnieniu.
|
Myślę ze na koniec jak sie jakoś uda utrzymać Wisłe w lidze to będzie trzeba postawić pomnik trenerowi tak sie poświęca .
Tylko 5 czy 10 metrowy .