Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 12.09.2016, 16:59
Ktoś wcześniej napisał, żeby spróbować Jovicia ustawić w środku pomocy. Z Szymkowiakiem się udało. Bardzo ciekawy pomysł. Nie pamiętam czy to w tym temacie czy innym, ale ktoś podał bardzo interesująca opcję
Odpowiedz cytując