Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1033
Stary 12.09.2016, 15:58
suikoden napisał(a):Wyświetl post
Na lini Wdowczyk piłkarze się Wypaliło.
Pan Darek się miota i szarpie i nie ma pomysłu na grę po prostu potrzeba kogoś kto ustawi to od zera może tak zwany efekt nowej miotły
Efekt nowej miotły, o ile w ogóle, będzie trwał góra dwa mecze. Problem zostaje ten sam - źle złożona kadra z marnymi piłkarzami. Jak słusznie ktoś zauważył na górze - mamy jednego skrzydłowego i na tym kończy się nasz ofensywny arsenał. 33 letni Brożek to niestety piłkarz po drugiej stronie rzeki. Ondrasek ze swoją charakterystyką potrzebuje obok siebie szybkiego i sprytnego gracza. Być może takim jest Zachara, ale jeszcze tego nie pokazał. Popović/Brlek/Mączyński to raczej cofnięci rozgrywający, mający za zadanie odebrać piłkę od obrońców i podania jej dalej. O obrońcach to już w ogóle żal pisać, bo niby mamy po dwóch zawodników na każdą pozycję, ale każdy jest żałosny. Mójta jest chyba gorszy niż Frederiksen, a to już wyczyn. Jović widzi co się dzieje i stara się być wszędzie, wychodzi więc na to, że nie ma go nigdzie. Bramkarze nie pomagają. Co z tego, że Miśkiewicz broni karnego i kilka mocnych sytuacji, skoro na początku meczu daje liderowi na jego boisku handicap?
Osobiście ustawiłbym Boguskiego centralnie za napastnikiem. W najlepszych swoich czasach grał właśnie tam. Skoro gra to niech gra tam, gdzie jego zalety będą najbardziej widoczne.
Odpowiedz cytując