|
Też bym wrzucił Cywkę.
Brutalna prawda jest taka, że na chwilę obecną można skrytykować wystawienie praktycznie każdego zawodnika, bo na każdego "coś" by się znalazło. Żaden piłkarz nie gwarantuje sensownego poziomu. Żaden nie zrobi różnicy, czy to tym, że wejdzie za kogoś, czy to tym, że ktoś inny wejdzie za niego.
Więc jedyne co nam zostaje, to eksperymentowanie i modlitwa, że ktoś kiedyś zaskoczy i zagra dobry mecz.
|