Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 12.09.2016, 12:47
zim zum napisał(a):Wyświetl post
To ciekawe co Mójta robi jeszcze w ekstraklasie. A jak chcesz, to zrobię Ci listę nieudaczników, którzy już nie sprawdzili się w kilku klubach, a mimo to nadal C+ pokazuje mecze z ich udziałem.
Wspomniany przeze mnie Piast Gliwice z tego co wiem gra w ekstraklasie. Sądzisz że z taką grą dostaną gdzieś lepszy kontrakt bo właśnie o tym pisałem, nie o poziomie rozgrywek.
Odpowiedz cytując