zim zum napisał(a):

|
To ciekawe co Mójta robi jeszcze w ekstraklasie. A jak chcesz, to zrobię Ci listę nieudaczników, którzy już nie sprawdzili się w kilku klubach, a mimo to nadal C+ pokazuje mecze z ich udziałem.
|
Wspomniany przeze mnie Piast Gliwice z tego co wiem gra w ekstraklasie. Sądzisz że z taką grą dostaną gdzieś lepszy kontrakt

bo właśnie o tym pisałem, nie o poziomie rozgrywek.