Wyświetl pojedynczy post
suikoden
Banita
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 12.09.2016, 12:44
KADRA NA TĄ CHWILE POWINĄ WYGLĄDAĆ TAK

--------MIŚKIEWICZ-----------
--Jovic--Guzmics-Głowacki-Sadlok--
-Bartosz--Mączyński-Cywka-Brelek-Małecki
---------------Brożek-------------

1.Musimy zagęścić środek.
2.Bartosza widzę na skrzydle ma odwagę by próbować szarpać plus wrzutki ok
Odpowiedz cytując