momo napisał(a):

To powiedz mi gdzie pójdą z taką grą? Legia, Lech, Real, Barcelona? Sorry, ale Piast Gliwice to max gdzie mogą chcieć naszych zawodników w obecnej formie. I na 90% z niższą kasą niż mają teraz. Więc nie, nie sądzę że mają wszystko w dupie. Raczej jak każdy pracownik w momencie gdy w pracy jest tragicznie zastanawiali się co przyniesie kolejny dzień.
|
To ciekawe co Mójta robi jeszcze w ekstraklasie. A jak chcesz, to zrobię Ci listę nieudaczników, którzy już nie sprawdzili się w kilku klubach, a mimo to nadal C+ pokazuje mecze z ich udziałem.