El'kabat napisał(a):

|
Pany polecicie jakiś sklep filatelistyczny czy coś w ten deseń? Mam w cholere znaczków jeszcze z dawnych czasów i zależy mi , żeby to ktoś wycenił i sprawdził, czy może jest w tym coś wartego.
|
Sklepu akurat nie znam, ale pod Halą Targową w Niedziele można spotkać handlujących znaczkami.